Yhteystiedot

Yhteystiedot

Helsingin kaupunki:

Anna-Maria Soininvaara

Keskustakirjasto Oodin johtaja
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
anna-maria.soininvaara@hel.fi

Katri Vänttinen

Helsingin kirjastopalvelujen johtaja
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
katri.vanttinen@hel.fi

Pirjo Lipasti

Keskustakirjasto Oodin johtava suunnittelija
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
pirjo.lipasti@hel.fi

Kari Lämsä

Keskustakirjasto Oodin palvelupäällikkö
Tilat ja tapahtumat
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
kari.lamsa@hel.fi

Laura Norris

Keskustakirjasto Oodin palvelupäällikkö
Kokoelma, Lasten ja nuorten palvelut
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
laura.norris@hel.fi

Lotta Muurinen

Kansainvälisten asioiden projektipäällikkö
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
lotta.muurinen@hel.fi

Antti Sauli

Tietopalvelukonsultti
Kansainväliset asiat
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
antti.sauli@hel.fi

Tia Jokinen

Keskustakirjasto Oodin palveluesimies
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
tia.jokinen@hel.fi

Sami Jyläs

Keskustakirjasto Oodin palveluesimies
Logistiikka
Helsingin kaupunginkirjasto
Kulttuuri ja vapaa-aika
sami.jylas@hel.fi

Mirella Lampela

Viestintäasiantuntija
Kulttuuri- ja vapaa-aika
mirella.lampela@hel.fi

Anna Vihanta

Viestintäsuunnittelija
Kulttuuri- ja vapaa-aika
anna.vihanta@hel.fi

Tilojen varaus

Voit varata tiloja käyttöösi Oodin avautumisen jälkeen Varaamon kautta. Katso tarkempia tietoja varattavista tiloista tai maksullisten tilojen hinnasto. Ennakkovarauksia voit tiedustella osoitteesta kari.lamsa@hel.fi

YIT, viestintä:

Johanna Savolainen

Viestinnän asiantuntija
Johanna.savolainen(at)yit.fi

Kristina Broman

Brand Manager
Kristina.broman(at)yit.fi